Narożniki

Narożniki z funkcją spania

Częściej wykorzystywane są raczej w większych pomieszczeniach, chociaż dobrze urządzone mniejsze przestrzenie również z nich mogą skorzystać. Narożniki z funkcją spania to wyjątkowo komfortowe i nowoczesne wersje kanap, które coraz częściej można spotkać w domach. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że zapewniają większą powierzchnię siedzenia – przy stole w salonie może usiąść większa liczba osób, na przykład gości.


Z powodzeniem wykorzystasz je zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach wnętrz. Przygotowaliśmy miłe w dotyku obicia o różnych fakturach, jak i barwach – dzięki temu z całą pewnością znajdziesz taki element wyposażenia meblowego, który doskonale będzie pasował do Twoich gustów.


Dostarczane przez nas elementy wyposażone są między innymi w funkcję spania jak i bardzo ważny pojemnik, który może spełniać funkcję schowka pościeli czy innych przedmiotów codziennego użytku wedle potrzeb mieszkańca domu. To jednak nie wszystko – wykonane zostały z solidnych materiałów, a projekt konstrukcji sprawia, że z całą pewnością możesz ich używać przez wiele długich lat. Dzięki swoim walorom estetycznym, których na pewno nie stracą przez długi czas, możesz zwlekać z ich wymianą całą dekadę, a może nawet i jeszcze więcej!

NAROŻNIK  MADRYT PLUS

NAROŻNIK  CLARIS

NAROŻNIK  PACYFIK

NAROŻNIK  CORONA

NAROŻNIK  CORONA & FOTEL CORONA

NAROŻNIK  FENIX

NAROŻNIK  NEWADA

NAROŻNIK  SOFII

NAROŻNIK  RIO

NAROŻNIK  ORION

NAROŻNIK  DEBI

NAROŻNIK  DALIS

NAROŻNIK NIAGARA

NAROŻNIK ALIS