Kanapy do Salonu

Kanapy do salonu

Chcesz przyjmować gości, jednak nie masz dodatkowej sypialni, w której mogliby przenocować? A może lubisz organizować spotkania, które trwają do późnych godzin nocnych, a potem nie chcesz wypraszać swoich przyjaciół o bardzo późnej porze? Jeśli tak, to wybierz do swojego mieszkania kanapy z funkcją spania. To komfort i świetne rozwiązanie dla tych, których pasją jest organizowanie niekończących się spotkań towarzyskich. Docenią je także ci, lubiący urządzać rodzinne seanse filmowe.

Kanapy z funkcją spania są świetnym wyborem do domu. Zdecydowanie się na wygodne kanapy do salonu to rozwiązanie problemu z przenocowaniem gości, czy rodziny. Od teraz nie musisz przejmować się tym, kiedy zakończy się spotkanie bądź na biegu organizować dodatkowego miejsca noclegu. Wystarczy, że pokierujesz gości do odpowiedniego pomieszczenia i gotowe.

Wygodne kanapy do salonu

Kanapy do pokoju nie tylko są praktyczne, ale także i stają się ważnym elementem wyposażenia mieszkania. Dostępne są w różnych stylach: począwszy od skandynawskiego minimalizmu, poprzez kanapy tapicerowane glamour, a skończywszy na ponadczasowej klasyce. Każda z nich będzie różniła się designem, lekkością, wielkością, a także wykończeniem. Wybierz ten mebel, który najbardziej wpisuje się w Twój gust i pasuje do wystroju domu. Pamiętaj przy tym, że nie tylko kwestie wizualne są istotne, ale i komfort. Jeśli masz zwierzaka bądź małe dzieci postaw na wykończenie mebla, które będzie najłatwiejsze w czyszczeniu.

Kanapy, dzięki którym przenocujesz gości, dostępne są najczęściej w rozmiarach na dwie bądź trzy osoby. Poniżej zaprezentowane kanapy mają wysuwany stelaż system DL. Ważną częścią mebla są także pojemniki — warto to zwrócić uwagę. Dzięki temu można z łatwością przechowywać komplet pościeli dla każdego, kto akurat będzie u nas nocował. Zadbaj o to, by każde pomieszczenie w Twoim domu było dobrze rozplanowane, a potem dobierz meble, które umożliwią ci stworzenie przestrzeni wyposażonej na miarę potrzeb.

 

 

Wszystkie kanapy są wykonane na ramie drewnianej z wkładem bonelowym.

KANAPA  ALIS

KANAPA  IGA

KANAPA  SLIM

KANAPA  LIS

KANAPA  SOFII

KANAPA  NEWADA

KANAPA  JOY

KANAPA  BEN

KANAPA  BARCELONA

KANAPA  MEL

KANAPA  CIRO

KANAPA  CIRO BIS

KANAPA  BOND

KANAPA  EWA PLUS

KANAPA  ELEFANT

KANAPA  CALIPSO

KANAPA  DARIO PLUS

KANAPA  DARIO

KANAPA  WIKI PLUS

KANAPA  POLA

KANAPA  SEVILLA

KANAPA  BUENO

KANAPA  SIMON

KANAPA  BONA