Niezależnie do tego, czy masz duży dom czy małe mieszkanie, fotel rozkładany do spania świetnie uzupełni Twoją przestrzeń. Wystarczy, że dopasujesz jego styl i kształt do aranżacji pomieszczenia, a wzbogaci się ono o funkcjonalny mebel, gwarantujący wypoczynek o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli planujesz wymianę wyposażenia w pokoju dziecka, a jednocześnie chcesz zadbać o estetykę pomieszczenia, wypróbuj fotele jednoosobowe lub dwuosobowe do spania. Jest to idealne rozwiązanie, gdy dysponujesz małym metrażem – za dnia będzie służył jako wygodny fotel, na którym będą mogły wypocząć zarówno dzieci, jak i dorośli, a w nocy zamieni się w komfortowe jednoosobowe lub dwuosobowe łóżko. Dodatkowym atutem jest mnóstwo dostępnych kształtów i kolorów. Dzięki temu dopasujesz fotel do swoich preferencji i potrzeb.

Możesz postawić na meble w nowoczesnym stylu, albo zdecydować się na klasykę. By odpowiedzieć na potrzeby mieszkaniowe klientów, fotel rozkładany do spania można wybrać w oparciu o wybrane wymiary.

Proponowane fotele są prosto i łatwo rozkładane a dodatkowym atutem jest  pojemnik na pościel, dzięki czemu w jego niewielkich gabarytach znajdzie się miejsce na  pościel.

FOTEL MARTIN II

FOTEL MARTIN II BIS

FOTEL MARTIN II B. NISKI

FOTEL MARTIN I B. CIRO

FOTEL MARTIN II B. JACUŚ